Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Nupen, Kjell (1955-2014)

Litografi
Lysmål: 75x54
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Nummerert nede t.v.: 39/70

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 6 000