Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Henrik Ibsen

Litografi
Motivet: 35,5x28
Signert nede t.h.: Eikaas

Nummerert nede t.v.: 47/80

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 1 500