Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Henrik Ibsen

Litografi
Motivet: 35,5x28
Signert nede t.h.: Eikaas

Nummerert nede t.v.: 47/80

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 500