Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Henrik Ibsen
Litografi
Motivet: 35,5x28
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 47/80
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 500
Litografi
Motivet: 35,5x28
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 47/80
Vurdering