Janssen, Horst(1929-1995)
Selvportrett 1981
Litografi med håndkolorering
Arket: 39x29,5
Signert og datert nede på midten: HJ 81
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 000
Litografi med håndkolorering
Arket: 39x29,5
Vurdering