Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Janssen, Horst(1929-1995)
Selvportrett 1981

Litografi med håndkolorering
Arket: 39x29,5
Signert og datert nede på midten: HJ 81

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 000