Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Janssen, Horst (1929-1995)
Selvportrett 1981

Litografi med håndkolorering
Arket: 39x29,5
Signert og datert nede på midten: HJ 81

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 3 000