Tiller, Lars(1924-1994)
Litografi
Motivet: 59,5x44
Signert nede t.h.: L. T.
Nummerert nede t.v.: 33/100
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 4 000
Litografi
Motivet: 59,5x44
Signert nede t.h.: L. T.
Nummerert nede t.v.: 33/100
Vurdering