Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Tiller, Lars (1924-1994)

Litografi
Motivet: 59,5x44
Signert nede t.h.: L. T.

Nummerert nede t.v.: 33/100

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 4 000