Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Fargelitografi
Lysmål: 62x75 Motivet: 59,5x73,5
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Nummerert nede t.v.: XI
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 500
Fargelitografi
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Nummerert nede t.v.: XI
Vurdering