Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)

Fargelitografi
Lysmål: 62x75 Motivet: 59,5x73,5
Signert nede t.h.: L. Eikaas

Nummerert nede t.v.: XI

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 2 500