Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Sverre, Pettersen (1884-1959)
Dansende ynglinger - Sverddansen

Klart glass med gravering
H: 16 cm
Signert og datert: Hadeland 1934 S.P. - O.S.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 7 000