Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Sverre, Pettersen(1884-1959)
Dansende ynglinger - Sverddansen

Klart glass med gravering
H: 16 cm
Signert og datert: Hadeland 1934 S.P. - O.S.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 7 000