Sverre, Pettersen(1884-1959)
Dansende ynglinger - Sverddansen
Klart glass med gravering
H: 16 cm
Signert og datert: Hadeland 1934 S.P. - O.S.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 7 000
Klart glass med gravering
H: 16 cm
Vurdering