Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1954

Serigrafi
Lysmål: 21x21,5 Motivet: 19,5x20,5
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg 1954

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 20/20

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 18 500