Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Tandberg, Odd (1924-2017)
Komposisjon 1954

Serigrafi
Lysmål: 21x21,5 Motivet: 19,5x20,5
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg 1954

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 20/20

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 18 500