Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Sandberg, Tom (1953-2014)
Uten tittel 2008

Fotografi
Lysmål: 92x129,5 Motivet: 76x114
Signert på baksiden av arket
Signert og datert på baksiden av innrammingen: Tom Sandberg 2008

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering