Sandberg, Tom(1953-2014)
Uten tittel 2008
Fotografi
Lysmål: 92x129,5 Motivet: 76x114
Signert på baksiden av arket
Signert og datert på baksiden av innrammingen: Tom Sandberg 2008
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00