Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Sandberg, Tom(1953-2014)
Uten tittel 2008

Fotografi
Lysmål: 92x129,5 Motivet: 76x114
Signert på baksiden av arket
Signert og datert på baksiden av innrammingen: Tom Sandberg 2008

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00