Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Studiehode, Ask 1879

Penn og lavering på papir
Arket: 18x12,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Ask 16/1 79. CS.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 3 200