Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Blom, Kenneth (1967-)
Storm

Litografi
63x53
Signert nede t.h.: K. Blom

Nummerert nede t.v.
Påtegnet med tittel nede på midten.

Opplag 80

Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 6 000