Blom, Kenneth(1967-)
Storm
Litografi
63x53
Signert nede t.h.: K. Blom
Nummerert nede t.v.
Påtegnet med tittel nede på midten.
Opplag 80
Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).
Vurdering
NOK 6 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00