Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Blom, Kenneth(1967-)
Storm

Litografi
63x53
Signert nede t.h.: K. Blom

Nummerert nede t.v.
Påtegnet med tittel nede på midten.

Opplag 80

Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).

Vurdering
NOK 6 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00