Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Kokkin, Kirsten(1951-)
Stående kvinneakt med klede 1987

Bronse og granitt
H: 44 cm
Signert og datert under sokkelen: Kirsten Kokkin -87

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00