Kokkin, Kirsten(1951-)
Stående kvinneakt med klede 1987
Bronse og granitt
H: 44 cm
Signert og datert under sokkelen: Kirsten Kokkin -87
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Bronse og granitt
H: 44 cm
Vurdering