Ung, Per(1933-2013)
Mor og barn
Bronse
H: 37 cm
Signert på plinten: Ung
Stemplet med sirkelrundt stempel: AS Bronseskulptur Oslo.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Bronse
H: 37 cm
Signert på plinten: Ung
Vurdering
NOK 40 000