Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Heske, Marianne(1946-)
Mountain of the Mind

Videolitografi
Arket: 67x91,5, Motivet: 60x87
Signert nede t.h.: Marianne Heske

Nummerert nede t.v.: 161/180
Påtegnet med tittel nede på midten

Uinnrammet.

Vurdering
NOK 8 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 4 000