Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Riis, Bendik (1911-1988)
Vinterkvell

Olje på plate
74x106
Signert nede t.v.: Riis

Påtegnet nede t.v.: Fritt efter Ulving "Vinterkvell" 35.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000