Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Wold, Roar(1926-2001)
Sommervind

Olje på lerret
61x50
Signert nede t.h.: Roar Wold

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 18 000