Wold, Roar(1926-2001)
Sommervind
Olje på lerret
61x50
Signert nede t.h.: Roar Wold
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
61x50
Signert nede t.h.: Roar Wold
Vurdering