Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1970
Serigrafi
Lysmål: 62x80, Motivet: 58,5x77
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -70
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi IV/X
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 15 500