Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1970

Serigrafi
Lysmål: 62x80, Motivet: 58,5x77
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -70

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi IV/X

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 15 500