Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1970

Serigrafi
Lysmål: 62x80, Motivet: 58,5x77
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -70

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi IV/X

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 15 500