Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinnelig aktmodell i atelier 1955
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1955
Vurdering
NOK 150 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på plate
55x46
Vurdering
NOK 150 000