Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1970
Serigrafi
Lysmål: 71x61, Motivet: 59,5x50
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -70.
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 163/265
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 8 000