Waksvik, Skule(1927-2018)
Binne med unger 1980
Bronse
H: 30 cm
Signert og datert på plinten: Skule W 1980
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000
Bronse
H: 30 cm
Vurdering