Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Waksvik, Skule(1927-2018)
Binne med unger 1980

Bronse
H: 30 cm
Signert og datert på plinten: Skule W 1980

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 24 000