Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Borchgrevink, Hanne(1951-)
Jensebu 2 2011

Akryl på lerret
105x118
Signert og datert nede t.h.: HB -11

Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Hanne Borchgrevink Jensebu 2 -ca 78° 49,180 ' N 012° 37,130 ' E".
Jensebu står på Svalbard.

Festspillutstillingen, Bergen Kunsthall 26/05-21/08-2011.
Utstilling "Hanne Borchgrevink. En vegg. En flate. En farge", Lillehammer Kunstmuseum 30/1 - 29/5 2016, uten kat.nr.

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 84 000