Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Haslum kirke 1943

Olje på lerret
38x42
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Haslum kirke Bendik Riis 1943 i mars

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 12 000