Riis, Bendik(1911-1988)
Fjellandskap
Olje på plate
8x6,5 og 7x7
En signert: Bendik Riis, En signert og datert: Bendik Riis 1957
To miniatyrer selges samlet
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
8x6,5 og 7x7
To miniatyrer selges samlet
Vurdering