Riis, Bendik(1911-1988)
Havseiler
Olje på lerret
38,5x56,5
Signert oppe på midten: Bendik Riis
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 19 500
Olje på lerret
38,5x56,5
Vurdering