Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Havseiler

Olje på lerret
38,5x56,5
Signert oppe på midten: Bendik Riis

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 19 500