Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Sture, David(1950-2020)
Elementer 2003

Akryl på plate
91x80
Signert og datert nede t.v.: David Een Sture /03

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 5 000