Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Blå Madonna 1948

Olje på plate
45,5x37,5
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1948

Vurdering
NOK 400 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 760 000