Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Rian, Johs. (1891-1981)
Blå Madonna 1948

Olje på plate
45,5x37,5
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1948

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000

Tilslag NOK 760 000