Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Widerberg, Nicolaus (Nico)(1960-)
Kraft 2014

Granitt og larvikitt
H: 50 cm. L: 59 cm. D: 18,5 cm.
Signert, påtegnet med tittel av kunstneren og datert på plinten: Nico Widerberg Kraft. 2014

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00