Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Ransve, Bjørn (1944-)
Anti-Triptych 1982

Olje på lerret
135x155 (15+125+15)
Signert, datert og nummerert på baksiden av lerretet: Bjørn Ransve 1982 11

LITTERATUR: Ransve, katalog: Paintings P1982-011, kat.nr. 179, avbildet s. 215.

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 150 000