Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Ransve, Bjørn(1944-)
Anti-Triptych 1982

Olje på lerret
135x155 (15+125+15)
Signert, datert og nummerert på baksiden av lerretet: Bjørn Ransve 1982 11

LITTERATUR: Ransve, katalog: Paintings P1982-011, kat.nr. 179, avbildet s. 215.

Vurdering
NOK 150 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 150 000