Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Brunner, Frank(1971-)
Thousand Names

Olje på lerret
186x219
Usignert

Malt år 2000.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00