Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Zorn, Anders (1860-1920)
Gärdesgård 1913

Radering, lysmål
40x31
Signert nede t.h.: Zorn. Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1913

Påtegnet med tittel Gärdesgård = Skigard på baksiden. Asplund 257 16-18.

Vurdering
NOK 10 000–12 000