Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Fra en uthavn, Hvidingsø 1936

Olje på lerret
70x130
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Hvidingsö 1936

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering