Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Fra en uthavn, Hvidingsø 1936

Olje på lerret
70x130
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Hvidingsö 1936

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000