Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Tre figurer i kystlandskap

Olje på plate
61x50
Signert nede t.v.: A. Ekeland.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 66 000