Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Breivik, Bård (1948-2016)
Bølgen 2004

Bronserelieff
H: 27 cm. B: 60 cm. D: 8 cm.
Signert og datert på baksiden: AP Bård Breivik 04

PROVENIENS:

Kjøpt av nåværende eier på Galleri Persmon & Mortenson i 2004.

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000