Dal, Harald(1902-1972)
Liggende akt
Olje på lerret
44x61
Signert nede t.h.: H. Dal
Signert og påskrevet på baksiden av lerretet: Kom: notat - 1941-43? med hilsen fra Harald Dal
Vurdering
Tilslag NOK 7 000