Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Dal, Harald(1902-1972)
Liggende akt

Olje på lerret
44x61
Signert nede t.h.: H. Dal

Signert og påskrevet på baksiden av lerretet: Kom: notat - 1941-43? med hilsen fra Harald Dal

Vurdering

Tilslag NOK 7 000