Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Nupen, Kjell (1955-2014)
Mappe à 5 trykk: Horisont 1986

Litografi
Arket: 46x65,5
Alle signert nede t.h. K. Nupen.

Alle nummerert nede t.v.: 42/100

Signert og påtegnet på omslaget: Horisont Setesdal-Kr.sand-Paris jan-okt. 1986 Pål Helge Haugen K. Nupen.
42/100

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 500–2 000 EUR 1 400–1 900