Digitalgrafikk
Arket: 91x67, Motivet: 87,5x60
Signert nede t.h.: Marianne Heske
NOK 4 000USD 400EUR 400
Digitalgrafikk
Dyptrykk
Arket = Motivet: 50x50
Signert nede t.h.: S
Dyptrykk
Arket = Motivet: 50x50
Signert nede på midten: S
Dyptrykk
Arket:50x50, Motivet: 32,5x33
Signert nede t.h.: S
Signert nede t.v.: Magne F
Litografi
Arket: 64,5x48,5
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Litografi
Arket: 50,5x39 Motivet: 24x18
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Litografi
Arket: 76,5x57
Alle signert nede t.h.: K. Nupen.
Litografi
Arket: 76,5x57
Litografi
Arket=Motivet: 46x65,5
Litografi
Arket=Motivet: 46x65,5
Alle signert nede t.h. K. Nupen.
Blandingsteknikk
60x43
Blandingsteknikk/Collage
Lysmål: 79x56
Signert nede på midten: Kjartan Slettemark
Litografi
Arket: 54x38 Motivet: 43x32
Signert nede t.h.: Frans W
Litografi
Arket: 38x54 Motivet: 32x43
Signert nede t.h.: Frans W
Litografi
Lysmål: 63x52 Motivet: 57x47
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Litografi
Arket: 63x85 Motivet 49x65
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -72
Blandingsteknikk på papir
Arket: 36x50,5
Signert nede t.v.: Sitter
Etsning trykket på japansk rispapir og tykt papir
Arket: 41x31,5, Motivet: 36,5x28,5
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 1962
Etsning, fargeakvatint
Arket: 50x65,5, Motivet, 29x41
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Fargelitografi med tekst
Arket: 37,5x61, Motivet: 31x39
Signert nede t.h.: Inger Sitter Gunnar Larson
Fargelitografi
Arket: 76x57,5, Motivet: 72x48
Serigrafi
Arket: 50x67,5, Motivet: 34x52
Serigrafi
Arket: 79x67, Motivet: 59,5x49
Signert nede t.h.: Inger
Fargelitografi
Arket: 60x46, Motivet: 47x40,5
Fargelitografi
Arket: 50,5x38, Motivet: 27x24
Signert nede t.h.: Inger
Fargelitografi
Arket: 62,5x45,5, Motivet: 53x38
Signert nede t.h.: Inger S.
Litografi
Lysmål: 38x49,5 Motivet: 27x38
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 79
Litografi
Lysmål: 42x58,5 Motivet: 37x56
Signert nede t.h.: Weidemann
Litografi
Lysmål: 57x45 Motivet: 42x36
Signert nede t.h.: Weidemann
Akvarell på papir
Arket: 58x38
Signert nede t.v.: JJ
Litografi
Lysmål: 68,5x51,5 Motivet: 61x42
Signert og datert nede t.v.: Paul René Gauguin 1968
Litografi
Lysmål: 52x47,5 Motivet: 38,5x34
Signert og datert nede t.h i motivet.: PRG 72
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1972
Litografi
Lysmål: 47x69,5 Motivet: 46x68,5
Litografi
Lysmål: 68x62 Motivet: 62x54
Litografi
Arket: 76x53,5 Motivet: 61x43
Litografi
Arket: 75,5x53,5 Motivet: 63,5x48
Serigrafi
Lysmål: 66,5x50 Motivet: 64,5x49
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72.
Serigrafi
Arket: 69x51,5 Motivet: 62x46
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Arket: 55x76,5, Motivet: 40x56
Signert nede t.h.: Anna-Eva Bergman
Litografi på japanpapir
Arket: 25,5x22 Lysmål: 21x15
Signert og datert nede t.h.: Lars Tiller -69
Linosnitt
Lysmål: 22x16
Signert og datert nede t.h.: HLJ-61
Fargetresnitt
Lysmål: 43,5x31,5, Motivet: 41x30
Signert og datert nede t.h.: Gudrun Kongelf. 1954.
Akvarell på papir
Lysmål: 36x42
Signert nede t.v.: J. Rian
Blyant, akvarell og collage på papir
Arket: 39x50,5
Signert nede t.v.: Xan Krohn
Serigrafi
Lysmål: 30x40 Motivet: 28x39
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Tresnitt på japanpapir
Lysmål: 21x22 Motivet: 19,5x20,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -44
Litografi
Arket: 47x42 Motivet: 40x37,5
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -97
Radering
Arket: 39x119,5 Motivet: 30x108,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Vinge -55
Tresnitt
Arket: 27x37, Motivet: 20x26,5
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt
Arket: 24x33
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt
Arket: 29,5x37 Motivet: 24x31,5
Signert nede t.h.: John Savio
Blyant på papir
Arket: 20,5x26,5
Signert og datert nede t.h.: Aa.S. -39
Radering
Lysmål: 21x28, Motivet: 13,5x21
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1931
Penn og lavering
Lysmål: 20x19
Signert nede t.h.: C Krohg.
Blyant, penn og lavering på papir
Arket: 15x20
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.
Tusj på papir
Lysmål: 15x8,5
Usignert
Fargeradering
Lysmål: 52x62,5 Motivet: 48x60
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Fargeradering
Lysmål: 49x59 Motivet: 45x57
Fargeradering
Lysmål: 51x62 Motivet: 48x60
Radering trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: mm Motivet: 100x150 mm
Usignert
Inneholder raderingen Mannshode trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 25,5x18,5 Motivet: 11x8,5
Usignert
Olje på papp, oppklebet på plate
23x36
Signert og datert nede t.h.: K Baade 1844
Olje på lerret
38x52
Signert og datert nede t.h.: J. M. Calmeyer 1834.
Olje på papir oppklebet på plate
21x36,5
Signert og datert nede t.v.: d. 8. septbr 1838. JDahl.
Olje på lerret
47,5x63
Signert og datert nede t.v.: Morten Müller. 1853.
Olje på papp oppklebet på plate
42x64,5
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Dale 16de Juni 1866. A. Askevold.
Olje på lerret
27x35,5
Signert og datert nede t.h.: F Smith-Hald Paris 76
Olje på lerret
42x77
Signert og datert nede t.v.: Hans Dahl. 1876.
Gouache på middels tykt gulhvitt papir
Arket=Motivet: 19,5x31,5
Signert nede t.v: E Galien-Laloue
Olje på lerret
89x68
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Julius Holck. Bergen. 95.
Olje på lerret
40x61
Signert nede t.v.: E. Ulving. 97
Olje på lerret
47x55
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Olje på lerret oppklebet på plate
20x29
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Olje på plate
30x20
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Hans-Dahl. Hjelle. 12 Juni 1912.
Olje på lerret
68x78
Signert nede t.h.: A -Kavli
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Storstein -51
Olje på plate
41x33
Signert på baksiden av platen: Bendik Riis
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -7 juli 1943
Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1946
Olje og sand på plate
32x74,5
Signert og datert nede på midten: Halvdan Ljøsne 69
Olje og collage på lerret
27x35, 35x27 og 35x27
Alle signert og datert nede t.h.: BJ Rötterud -70
Bronse
H: 35 cm
Signert: Durban
Bronsepatinert gips
H: 23 cm. B: 35 cm. D: 15 cm.
Signert: Ung
Bronse
H: 34 cm.
Usignert
Bronse
H: 14 cm. L: 32 cm.
Signert: Per Ung
Bronse
H: 30 cm
Signert på plinten: Skule W