Nielssen, Finn(1908-1962)
Marin 1945
Olje på lerret
33x41
Signert og datert nede t.h.: Fini -45
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
?, kat.nr. 47.
Vurdering
NOK 2 000
Olje på lerret
33x41
?, kat.nr. 47.
Vurdering
NOK 2 000