Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Nielssen, Finn(1908-1962)
Marin 1945

Olje på lerret
33x41
Signert og datert nede t.h.: Fini -45

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

?, kat.nr. 47.

Vurdering
NOK 2 000