Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Magiker, blå kropp

Litografi
Arket: 54x38 Motivet: 43x32
Signert nede t.h.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 53/80
Fra 1986.

Uinnrammet.

Ø. Pedersen: Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 444.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 4 200