Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Magiker, blå kropp

Litografi
Arket: 54x38 Motivet: 43x32
Signert nede t.h.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 53/80
Fra 1986.

Uinnrammet.

Ø. Pedersen: Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 444.

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 4 200