Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Tiller, Lars (1924-1994)
Komposisjon 1969

Litografi på japanpapir
Arket: 25,5x22 Lysmål: 21x15
Signert og datert nede t.h.: Lars Tiller -69

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–300 EUR 200–300

Tilslag NOK 1 800