Tiller, Lars(1924-1994)
Komposisjon 1969
Litografi på japanpapir
Arket: 25,5x22 Lysmål: 21x15
Signert og datert nede t.h.: Lars Tiller -69
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 1 800