Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tiller, Lars(1924-1994)
Komposisjon 1969

Litografi på japanpapir
Arket: 25,5x22 Lysmål: 21x15
Signert og datert nede t.h.: Lars Tiller -69

Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 1 800