Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Schneider, Andreas(1861-1931)
Vase

Keramikk
H: 22 cm.
Signert og datert: A Sch 1899, samt stemplet AS Kristiania

Grønn og hvit spettet, samt brun glasur. Avskallet glasur på munningsrand.

Vurdering
NOK 600–800

Tilslag NOK 3 800