Schneider, Andreas(1861-1931)
Vase
Keramikk
H: 22 cm.
Signert og datert: A Sch 1899, samt stemplet AS Kristiania
Grønn og hvit spettet, samt brun glasur. Avskallet glasur på munningsrand.
Vurdering
NOK 600–800
Tilslag NOK 3 800