Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Grande, Severin(1869-1934)
Kvinneakt og togakledd mann

Blyant på papir, oppklebet på papp
32x24 og 32x23
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: SG Paris 1909 og signert nede t.h: SG

2 stk. selges samlet. Påtegnet på baksiden: Original studie - av Severin Grande Paris 1909 og Original studie av Severin Grande.

Vurdering
NOK 1 000