Baade, Knud(1808-1879)
Robåt i kystlandskap
Olje på papp, oppklebet på plate
23x36
Signert og datert nede t.h.: K Baade 1844
Proveniens:
Proprietær (Godseier) Formann, Lysekloster, Bergen.
Vurdering
Tilslag NOK 12 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
873bc | 14.06.2023 18:20:00 | NOK 12 000 |