Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1972

Serigrafi
Lysmål: 66,5x50 Motivet: 64,5x49
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72.

Nummerert nede t.v.: 235/265

Vurdering

Tilslag NOK 9 500
BudgiverTidspunktBeløp