Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1972
Serigrafi
Lysmål: 66,5x50 Motivet: 64,5x49
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72.
Nummerert nede t.v.: 235/265
Vurdering
Tilslag NOK 9 500
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
e9c6b | 13.06.2023 16:00:42 | NOK 7 000 |
a6726 | 13.06.2023 22:51:38 | NOK 7 500 |
e9c6b | 14.06.2023 09:34:59 | NOK 8 000 |
a6726 | 14.06.2023 14:08:19 | NOK 8 500 |
e9c6b | 14.06.2023 14:30:42 | NOK 9 000 |
a6726 | 14.06.2023 14:08:19 | NOK 9 000 |
e9c6b | 14.06.2023 14:30:46 | NOK 9 500 |