Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023

Litografi
Lysmål: 37x50
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 84/90

Vurdering

Tilslag NOK 4 000
BudgiverTidspunktBeløp
f4eab14.06.2023 16:55:11NOK 4 000