Litografi
Lysmål: 37x50
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 84/90
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
f4eab | 14.06.2023 16:55:11 | NOK 4 000 |
Litografi
Lysmål: 37x50
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 84/90
Vurdering