Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Storstein, Aage(1900-1983)
Salome + 2 skisser til Salome

Litografi og tusj på papir
Lysmål: 45,5x70,5 Motivet: 42x68. 15,5x25 og 15,5x25
Signert nede t.h.: Storstein -70. Signert nede t.h.: Storstein - 46 og Signert nede t.h.: Storstein

Vurdering

Tilslag NOK 7 000
BudgiverTidspunktBeløp