Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Stavern 1907
Olje på lerret
44x44
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen
Vurdering
Olje på lerret
44x44
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering