Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Stavern 1907

Olje på lerret
44x44
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen

Vurdering