Ekeland, Arne(1908-1994)
Kvinnelig figur blant maskindeler
Akvarell på papir
38x42
Signert nede t.v.: AE.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 7 000
Akvarell på papir
38x42
Signert nede t.v.: AE.
Vurdering
NOK 10 000–12 000