Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Ekeland, Arne (1908-1994)
Kvinnelig figur blant maskindeler

Akvarell på papir
38x42
Signert nede t.v.: AE.

Vurdering
NOK 10 000–12 000