Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Aulie, Reidar (1904-1977)
Hus i landskap

Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: Aulie

Signert på baksiden av platen: Reidar Aulie.

Vurdering