Haukeland, Arnold(1920-1983)
Mor og barn 1952
Bronse, relieff
H: 67 cm
Signert og datert nede t.h.: AH -52
Nummerert nede t.h.: 1 EKS
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 300–9 100EUR 6 800–8 500
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Bronse, relieff
H: 67 cm
Nummerert nede t.h.: 1 EKS
Vurdering