Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Haukeland, Arnold(1920-1983)
Mor og barn 1952

Bronse, relieff
H: 67 cm
Signert og datert nede t.h.: AH -52

Nummerert nede t.h.: 1 EKS

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 300–9 100EUR 6 800–8 500

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00