Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Stilleben 1921

Olje på lerret
64x81
Signert og datert nede t.h.: Bernhard Folkestad 1921

Vurdering

Tilslag NOK 20 000