Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Grønneberg, Hulda(1844-1924)
Fra Hvidsten

Olje på lerret oppklebet på plate
37x22
Signert nede t.h.: Hulda Grønneberg

Påtegnet med tittel, signert og datert 1891 på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 8 000

Tilslag NOK 6 000