Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Grønneberg, Hulda (1844-1924)
Fra Hvidsten

Olje på lerret oppklebet på plate
37x22
Signert nede t.h.: Hulda Grønneberg

Påtegnet med tittel, signert og datert 1891 på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 8 000