Grønneberg, Hulda(1844-1924)
Fra Hvidsten
Olje på lerret oppklebet på plate
37x22
Signert nede t.h.: Hulda Grønneberg
Påtegnet med tittel, signert og datert 1891 på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 8 000
Tilslag NOK 6 000